Transportowe skrzynie na owoce – prostota i funkcjonalność wyrobu

Przemysłowe skrzynie na owoce zapewniają nie tylko optymalne warunki transportu, ale też pełne bezpieczeństwo różnym rodzajom owoców. Ich konstrukcja została zaprojektowana w sposób całkowicie przemyślany, z uwzględnieniem najmniejszych uwarunkowań technicznych.

Pełna struktura = bezpieczna struktura

Skrzynka plastikowa na owoce posiada pełną strukturę ścianek i podłoża. Dzięki temu skutecznie zabezpiecza ona przewożone owoce przed warunkami zewnętrznymi.

Bezpieczne uchwyty i zaokrąglone krawędzie skrzynek sadowniczych umożliwia łatwe przenoszenie z miejsca w miejsce, ale też transport za pośrednictwem pasów przenośników (łatwa zmiana kierunku). Sama skrzynia charakteryzuje się dość masywną budową. Jej masa często oscyluje w okolicach 2 kilogramów, co – biorąc pod uwagę materiał wykonania – świadczy o dobrej jakości wykonania i odpowiedniej wytrzymałości na przeciążenia.

Wygoda użytkowania – dla przedsiębiorstw i nie tylko!

Cechą szczególną plastikowych skrzyń na owoce jest możliwość zabudowania w nich specjalnych mechanizmów, umożliwiających regulację wysokości położenia dna.

To jednak nie wszystko! Nowoczesne skrzynki sadownicze posiadają konstrukcję modułową, którą można doposażyć w specjalne kieszenie i uchwyty. Dzięki nim możliwe jest zamocowanie dodatkowej karty informacyjnej z dokładnym opisem znajdującego się w nich produktu. Nie bez znaczenia jest też wzmocnienie podstawy skrzyni, dzięki której jej wytrzymałość jest o wiele większa. Mówimy przecież o pojemniku, którego pojemność oscyluje w granicach 40 – 50 litrów!

Kompatybilność to podstawa

Dobrej jakości przemysłowa skrzynka plastikowa na owoce, musi być kompatybilna z wieloma podobnymi rozwiązaniami. Najważniejszą cechą jest tu oczywiście rozmiar, ale nie tylko.

Charakterystyczny kształt sprawia, że skrzynie na owoce można stawiać w pozycji poziomej. Lita struktura ścian bocznych sprawia, że są one znacznie bardziej odporne na obciążenia pionowe. Nie bez znaczenia jest też charakterystyka samego tworzywa sztucznego, które z biegiem czasu nie ulega wypaczeniu i odkształceniu (w przeciwieństwie do drewna).

Podsumowanie

Nowoczesne, przemysłowe skrzynki sadownicze to rozwiązanie, które sprawdzi się na każdym etapie produkcji żywności. Jest to możliwe dzięki ich unikatowej budowie, która jest zarazem kompatybilna z innymi, analogicznymi rozwiązaniami.