Transportery na napoje

Piwo stało się jednym z bardziej popularnych napoi alkoholowych w tych czasach. Trudno sobie wyobrazić wieczorne wyjście na miasto, domówkę czy imprezę okolicznościową bez tego rodzaju alkoholu. Na rynku alkoholi istnieje wiele wiodących marek, które konkurują ze sobą. Ważna jest oczywiście polityka firmy, ceny, smak, ale wzrok przyciąga głównie design, kolory, logo. Okazuje się, że przy wyborze trunku liczy się nawet to jak wygląda zamawiana krata na piwo.

Skrzynki na butelki

Plastikowa skrzynka na piwo jest dość nowym wynalazkiem. Początkowo skrzynki na butelki były drewniane, później metalowe. Były to jednak ciężkie tworzywa, które bywały toporne przy transporcie. Obecnie takie transportery wykonuje się głównie z mocnego i wytrzymałego materiału sztucznego typu plastik, który ułatwia przenoszenie napoi i nadają się do wielokrotnego użytku. W takich skrzynkach możemy transportować wodę, wino, piwo, napoje bezalkoholowe i inne. Plastikowa skrzynka na piwo może przetransportować od kilku, przez kilkanaście i do kilkudziesięciu butelek. Dzieje się tak oczywiście ponieważ marki produkują butelki różnych rozmiarów.

Krata na piwo

Firmy, które produkują piwo wiedzą, że stworzenie trunku to dopiero początek drogi do sprzedaży finalnego produktu. Należy znaleźć też odpowiednie transportery, które będą korespondować z logiem, kolorami firmy i które będą zwracać uwagę klientów. Jeśli marka celuje w imprezy okolicznościowe, muszą one być na tyle neutralne i eleganckie, aby pasowały do wystrojów większości imprez i aby dobrze wyglądały prezentując się na sali. Dodatkowo muszą być wygodne w transporcie. Powinny być wyposażone w uchwyty ułatwiające przenoszenie skrzynki w rękach. W środku muszą być cieniutkie przegródki, które zapewnią, że butelki nie potłuką się o siebie w czasie podróży. Najlepiej kiedy można stabilnie je położyć – jedną na drugą, co oszczędza miejsca.

Reklama

Taka plastikowa skrzynka na piwo jest wystarczająca powierzchnią, aby umieścić na niej reklamę. Ludzie w większości są wzrokowcami, więc umieszczenie logo marki na skrzynce jest dobrym ruchem. Aby to uzyskać wykorzystuje się etykiety IML, które są odporne na ścieranie i otarcia ze względu na wysoką jakość nadruku.