Skrzynki na piwo – dostępne rodzaje

Krata na piwo pozwala na magazynowanie i bezpieczny transport butelek. Modele różnią się między sobą cechami i warto dokonać wyboru, który będzie odpowiedni dla konkretnego produktu i sytuacji. Skrzynki na piwo – dostępne rodzaje. Co obecnie można znaleźć na rynku?

Plastikowe skrzynki na piwo Leffe

Plastikowa skrzynka na piwo Leffe pozwala na zmieszczenie 24 butelek o pojemności 330 ml. Model ten może pomieścić 2, 3, 4, 6, 8 i 12 multipaków. Zawiera system podwójnego dna, który pozwala na zmianę wielkości ładunku. Ruchomą wkładkę, która zamontowana jest na dwóch sprężynach ze stali nierdzewnej, popycha się w dół podczas pakowania butelek do skrzynki. Wyciągając ostatnie opakowanie podwójne dno podnosi się, a następnie ustawia w połowie wysokości skrzynki. Pozwala to na wkładanie dodatkowych, pustych butelek. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie.

Krata na piwo Radeberger 2 K

Krata na piwo Radeberger 2 K jest niezwykle elegancką opcją. Jej cechą charakterystyczną są jej kolory, które rozpoznają osoby obeznane w branży. Skrzynka jest z zewnątrz czarna, a w środku czerwona. Przyciąga to uwagę klientów i pozwala na ekspozycję piwa w sposób bardzo elegancki.

Skrzynka na piwo Beck’s

Skrzynka na piwo marki Beck’s wyróżnia się specjalnymi etykietami, które są w nią wtopione. Dzięki zastosowanej technologii udało się uzyskać realistyczny obraz w trójwymiarze. Ta krata ma również miękki uchwyt, który znacznie ułatwia jej przenoszenie i transport.

Skrzynki na piwo Franziskaner

Skrzynka na piwo Franziskaner również ma specjalne, wtopione etykiety, które dają efekt w trójwymiarze. Wyglądają przez to bardzo charakterystycznie i nieco bardziej artystycznie. Jest to też opcja ergonomiczna, z miękkimi uchwytami, które łatwo jest chwycić. Łączy ze sobą elementy dobrego designu i funkcjonalność.

Skrzynka na piwo Veltins 3K

Skrzynka na piwo Veltins 3K pomieści 20 butelek po 500 ml. Charakteryzują ją bardzo duże otwory po obu stronach. Ułatwia to ekspozycję produktu – widać go z boku skrzynki. To rozwiązanie jest nie tylko stylowe i wyróżniające się, ale też bardzo wygodne i funkcjonalne. Poza tym, charakterystyczne są kolory tej kraty na piwo – to połączenie zielonego, srebrnego i białego.