Kolorowe kielichy do granity – uwielbiane przez dzieci!

Orzeźwiająca granita to jeden z ostatnich hitów wśród wakacyjnych deserów. Na jej popularność mają również wpływ kolorowe opakowania, w których jest sprzedawana. Są uwielbiane przez dzieci!

Deser granita przygotowywany jest najczęściej na bazie soków albo syropów, które mieszane są z rozdrobnionym lodem. W ten sposób powstaje smaczny, kolorowy i gęsty napój, który szybko gasi pragnienie i doskonale sprawdza się podczas upalnych dni.

Granitę można zaserwować na różne sposoby – w pucharku szklanym, można wykorzystać kubeczki do lodów czy plastikowe pojemniki na napoje. Do dyspozycji mamy także specjalne kubki do granity, które przyciągają wzrok swoim niebanalnym wyglądem. To doskonała propozycja dla najmłodszych!

Kielichy do granity – szeroki wybór wzorów

Wykonane z wytrzymałych tworzyw kielichy do granity wykończone kolorowymi detalami to doskonały wybór dla najmłodszych. Do wyboru mamy wiele ciekawych wzorów, na przykład:

– latarnie
– palmy
– piraci
– statki
– superbohaterowie

Kielichy do granity dostępne są w różnych pojemnościach – najczęściej od 250 ml do 350 ml, ale dostępne są także kubki do granity w większych pojemnościach, na przykład 500 ml.

Kubki posiadają dołączone pokrywki oraz słomki, które mogą posiadać także zatyczki – dzięki temu ryzyko, że deser się rozleje, nie istnieje! Dodatkowo, kubki mają specjalny kształt, który powoduje, że są bardzo łatwe do utrzymania w dłoni – nawet w małych, dziecięcych rączkach. Po wyczyszczeniu można wykorzystać je ponownie jako bidon.

Kielichy są bardzo łatwe do napełniania, a także nie wymagają czasochłonnego składania, dlatego na pewno sprawdzą się w każdej kawiarni czy innym punkcie sprzedaży granity.

Zamów już teraz kielichy do granity!

Jeśli chcesz wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji, pamiętaj o tym, że liczy się nie tylko sam smak Twoich deserów. Ważne jest również to, w jaki sposób zostały one zaprezentowane – wybierając kolorowe kielichy do granity czy też kubeczki do lodów sprawisz, że na pewno będą przyciągały uwagę i będą chętniej wybierane przez klientów.

Zamówienia na kubki do granity i opakowania przeznaczone do innych produktów gastronomicznych można zakupić już teraz z wielu sklepach specjalizujących się w dostawie takiego zaopatrzenia dla lokali. Swoje zamówienie można złożyć również szybko i wygodnie całkowicie przez internet!