Czajnik czajnikowi nie równy

Czajnik czajnikowi nie równy

Niby wszystkie czajniki spełniają tę samą funkcję, niby wszystkie czajniki są do siebie podobne. Jednak ciekawostką wśród czajników są czajniki elektryczne szklane. Od momentu pojawienia się na rynku tych czajników prawdą stało się stwierdzenie, że czajnik czajnikowi nie równy. Ciekawy look i oryginalny design sprawia, że taki czajnik znacznie ożywia i uatrakcyjnia pomieszczenie, w którym się znajduje.

JAK ZBUDOWANY JEST SZKLANY, ELEKTRYCZNY CZAJNIK?

Czajniki elektryczne szklane to połączenie szkła doskonałej jakości ze stalą nierdzewną. Pokrywka, dno, rączka i obręcz są wykonane ze stali, czasami w kolorach czerwonym, niebieskim lub zielonym. Czajnik ma wmontowane diody LED, obrotowe dno i zamontowane, wyjmowane filtry.

JAK DZIAŁA SZKLANY, ELEKTRYCZNY CZAJNIK

Czajnik szklany daje bardzo ciekawy efekt podczas gotowania w nim wody.

Przez szkło widzimy buzującą i gotującą się wodę, ponadto jest ona oświetlona a przez obrotowe dno, korpus czajnika wypełnionego woda obraca się.

CIEKAWY WYSTRÓJ KAŻDEJ KUCHNI

Szklany czajnik może nas zainspirować i stać się centralną częścią naszej kuchni. Ten niezwykle oryginalny gadżet nie tylko ciekawie wygląda ale także działa w bardzo interesujący sposób. Jeżeli w kuchni zgasimy światło i włączymy elektryczny czajnik to pojawi nam się poświata w kolorze,w jakim jest szkło danego czajnika.

Czajnik szklany jest urządzeniem bardzo bezpiecznym, ma blokadę pokrywki, nienagrzewającą się rączkę, ochronę przed przegrzaniem się, zabezpieczenia przed włączeniem pustego czajnika.

Czajniki elektryczne szklane są łatwe w utrzymaniu w czystości, mają w sobie zamontowane filtry, które nie tylko czyszczą wodę ale także przeciwdziałają osadzaniu się nalotów na ściankach szklanego czajnika. Filtry są wymienne, bardzo łatwo można je wyciągać z czajnika szklanego.

PARAMETRY CZAJNIKA

Czajniki mają różne objętości, są bezpieczne, bezprzewodowe a kabel ich chowa się w podstawce po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.Czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, jego dziobek wyposażony jest w specjalny filtr z siateczką. Jego podstawa wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki i w jej środku znajduje się miejsce na chowanie kabla. W niektórych modelach, podstawka jest bezpośrednio montowana do czajnika.

Czajniki elektryczne szklane to bardzo ciekawa alternatywa dla zwykłego czajnika.

Czajniki elektryczne szklane kupisz na cookstore.pl