Producent mebli Fameg

Producent mebli Fameg od wielu lat stara się odpowiadać na potrzeby klientów. Od samego początku ma zawsze jeden główny cel. Opracowanie i produkcja doskonałych mebli. Dlatego też meble Fameg charakteryzują się wysoką jakością i co więcej, są one wykonane zgodnie z wszelkimi zasadami rzemiosła według najnowszych trendów. Z biegiem lat Fameg zbudowało określoną tożsamość i zdobyło własne miejsce wśród najlepszych producentów mebli, w szczególności poprzez nowoczesne meble.
Misją firmy jest utrzymywanie korzystnej, długoterminowej współpracy z partnerami oraz podnoszenie jakości życia klientów poprzez sprzedaż im prestiżowych niezawodnych i wygodnych mebli domowych, biurowych i specjalnych, poprzez zapewnienie ich ekspresowej dostawy i kompetentnej obsługi.

Producent mebli Fameg dostarcza klientom usługi i produkty na najwyższym poziomie, dba o wysoką jakość i niezawodność, szczególny nacisk kładzie na profesjonalizm w obsłudze klientów.

Działalność

Produkcja mebli jest podstawą działalności firmy. Wszystkie produkty powstają przy wykorzystaniu tylko najlepszych materiałów i komponentów, a także najnowszych technologii do produkcji wysokiej jakości mebli w bardzo przystępnych cenach. Wyjątkowa jakość w połączeniu z przystępną ceną, funkcjonalnością i pięknym, nowoczesnym designem sprawiają, że nasze meble cieszą się ogromną popularnością wśród klientów na całym świecie. Cechą charakterystyczną kolekcji Fameg jest nowoczesny, trzeźwy design i bezkompromisowa dbałość o szczegóły. Czyste formy i skromny styl nadają szczególny charakter i piękno. Jednak dzięki szerokiemu wyborowi różnych rodzajów materiałów Fameg może również w dużym stopniu dostosować swoje produkty do indywidualnych wymagań klienta.

Zakłady produkcyjne

Nowoczesne i przyszłościowe zakłady produkcyjne umożliwiają produkcję przemysłową spełniającą najwyższe standardy jakości. Pierwszorzędna jakość produktów i intensywne skupianie się na potrzebach rynku jest podstawą długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi. W wizji producenta mebli ogromne znaczenie ma nie tylko zewnętrzny wygląd mebla, ale także trwałość, funkcjonalność, łatwość w obsłudze i przemyślany dobór materiałów. Są to aspekty bardzo cenione przez firmę. Biorąc pod uwagę troskę wszystkich o środowisko naturalne, Fameg jest zaangażowane w produkcję wytrzymałych i technicznie wysokiej jakości mebli z krytycznym i skrupulatnym wykorzystaniem materiałów oraz przy użyciu zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych technik.