Jakie klatki wybrać do pieczarkarni – producent pudełek plastikowych

Klatki do grzybów w zakładzie produkcji pieczarek powinny być lekkie i przewiewne. Muszą być łatwe do mycia oraz stabilnie stać jedna na drugiej. Składane klatki dają oszczędność miejsca nie tylko w magazynie, ale także na wózkach osób rwących grzyby.

Producent pojemników, który sprosta wymogom pieczarkarni to Schoeller Allibert

Bezzapachowe higieniczne i przewiewne skrzynki plastikowe do pieczarkarni dostarczy producent pudełek plastikowych z wieloletnią praktyką. Firma Schoeller Allibert produkuje pojemniki w dużej ilości rodzajów, w tym również do przechowywania i transportu boczniaków, pieczarek i grzybów leśnych.

Wszystkie wyroby tego producenta pojemników są w 100% z recyklingu. Do produkcji skrzynek wykorzystywane są zużyte opakowania spożywcze z plastiku. Dzięki temu każda skrzynka może mieć kontakt z żywnością. Sama również może zostać poddana recyklingowi.

Dzięki składanym klatkom na grzyby wystarczy mniejszy magazyn na puste skrzynki. Można ten fakt wykorzystać do zagospodarowania wolnej przestrzeni magazynu w inny sposób. Można postawić ściankę działową i np. urządzić w wolnej przestrzeni dodatkową szatnię, palarnię dla pracowników lub skład na wózki do grzybów itp.

Jakie skrzynie zbiorcze na pakowane cięte grzyby wybrać?

Producent pojemników z dużym zapleczem produkcyjnym zapewni pieczarkarni opakowania zbiorcze z plastiku w każdym gabarycie. Do celów pakowania pojedynczych detalicznych pojemników z ciętymi pieczarkami można wykorzystać skrzynki przenośne ręczne.

Mogą to być kontenery o pełnych ściankach lub kratce. Pojemniki te dzięki specjalnie rowkowanym brzegom mogą być sztaplowane, czyli ustawiane jedne na drugiej oraz ciasno obok siebie. Brzegi zabezpieczają ześliźnięciu się skrzynki ze skrzynki.

Jakie palety wybrać do transportu opakowań zbiorczych i skrzynek w pieczarkarni?

Do przewożenia skrzyń zbiorczych Producent pudełek plastikowych ma możliwość dostarczenia do zakładu pieczarkarskiego palety plastikowe pełne. Zwarta konstrukcja podestów zapobiega przeciskaniu się błota na ich powierzchnię. Są łatwe do mycia.

Mają mocną konstrukcję, wytrzymałą na uderzenia i duży nacisk. Bez uszczerbku będą służyć w zakładzie latami. Tworzywo, z którego wyprodukowane są platformy, jest obojętne na kontakt z wodą i długotrwałą wilgocią panującą w pieczarkarni. Odporne jest także na działanie kwasów i innych środków chemicznych.

Jakie wiadro na ogonki dla rwaczek?

Producent plastikowych pudełek i wiader ma dla zakładu pieczarkarskiego wiadra o pojemności 5, 10 i 15 litrów (w całej ofercie jest tych gabarytów znacznie więcej). Każde z nich zaopatrzone jest w pokrywkę. Dzięki denku można sporadycznie wykorzystać wiadro, by na moment na nim usiąść.

Wygodne i trwałe wiadra można przesuwać po posadzce z pełną ich zawartością (w tym wypadku z uciętymi ogonkami grzybów) bez obaw przetarcia dna. Gładka powierzchnia wiadra sprzyja łatwemu jego umyciu pod strumieniem wody.