Catering dietetyczny Bydgoszcz – urozmaicona dieta

Catering dietetyczny Bydgoszcz ma w swojej ofercie wiele rodzajów diet pudełkowych. Zestawy składają się z pięciu właściwie zbilansowanych posiłków, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Wygoda, oszczędność czasu, pyszne jedzenie, zdrowe odżywianie – to najważniejsze cechy.

Catering dietetyczny Bydgoszcz – przede wszystkim jakość i urozmaicona dieta

Produkty z których są przygotowywane posiłki zawsze są świeże i pochodzą ze sprawdzonego źródła. Produkty te są pozbawione chemii, sztucznych ulepszaczy itp. Wykorzystywane są naturalne zioła i przyprawy.

Dieta pudełkowa nie musi być nudna. Posiłki są urozmaicone oraz różnorodne. Będą smakować każdemu. Każdy dzień to zupełnie inne danie, deser lub przekąska.

W trosce o środowisko naturalne…

Coraz częściej firmy rezygnują z tworzyw sztucznych i zastępują je tworzywami biodegradowalnymi. Plastikowe opakowania, sztućce czy foliowe reklamówki zanieczyszczają środowisko, a więc wprowadzono eko – pojemniki, torby papierowe i sztućce z materiału biodegradowalnego.

Firmy cateringowe coraz częściej decydują się na rozwiązania technologiczne związane z przygotowaniem posiłków, które mają na celu dbałość o środowisko naturalne.

Zalety cateringu dietetycznego

To przede wszystkim oszczędność czasu. Dzięki cateringowi możemy spożywać zdrowe posiłki o regularnych porach co przekłada się na nasze zdrowie fizyczne, jak i umysłowe.

Catering dietetyczny jest świetnym rozwiązaniem dla kogoś, kto ceni sobie wygodę i czas. Sprawdzi się także dla osób walczących z nadwagą.